ההתמחות שלנו: תרגום בתחום האמנויות החזותיות

 

ההתמחות הייחודית שלנו: תרגום בתחום האמנויות החזותיות

מלבד האמונה שלנו בכך שתרגום הוא התמחות ואמנות בפני עצמה, לצוות "לילך תרגומים" יתרון נוסף, והוא ההתמחות באמנות חזותית – ציור, פיסול, אדריכלות ועיצוב. כמו כן, אנו מומחים בתרגום חומרים בארכיאולוגיה, בהיסטוריה (בעיקר תולדות התרבות המערבית), במיתולוגיה מערבית ובנצרות.

עטרה מוסקוביץ', המתרגמת הראשית ב"לילך תרגומים", היא בוגרת תואר ראשון בתולדות האמנות ובתורת הספרות באוניברסיטת ת"א ותואר שני בהצטיינות בתולדות האמנות, משתתפת ומרצה בכנסים שונים בתחום האמנות (לדוגמה, כנסי מותר שאורגנו בזמנו ע"י הפקולטה לאמנויות באוניברסיטת ת"א, בשנים  20102014 ו-2015, הסימפוזיום החמישי לתלמידי מחקר בתחום האמנויות החזותיות שהתקיים באוניברסיטה העברית ב-2014, כנס  Intersections/ Intersezioni שנערך באוניברסיטת קנט שבפירנצה, 2018 ; כנס GKA 2020, שהתקיים בקדיס שבספרד באופן מקוון; כנס Skin and Bone, Wood and Stone,  שנערך בקנטרברי שבבריטניה, 2023 ועוד) וכותבת על אמנות בכתבי עת אקדמיים ובעיתונות המודפסת והמקוונת.

למאמרים של עטרה מוסקוביץ' בכתבי עת אקדמיים המבוססים על שיפוט עמיתים ולמידע נוסף על השתתפותה בכנסים – אנא היכנסו אל הפרופיל של עטרה מוסקוביץ' באתר  ORCID

הידע המקצועי הרב באמנות, אותו צברה במהלך השנים, בצד ההיכרות המעמיקה שלה עם הלשון האנגלית, מקנים לה התמחות ייחודית בתרגום חומרים בתחום האמנות, שגם לו, כמו לכל תחום ידע, עולם מושגים וביטויים ייחודי משלו, שלא כל מתרגם מכיר אותם. ההיכרות עם המושגים הללו מאפשרת תרגום מדויק, אמין וקולח של טקסטים העוסקים בתיאור ובניתוח של עבודות אמנות, ונשמח לקבל על עצמנו עבודות בתחום זה, כגון תרגום קטלוגים לתערוכות, מאמרים וספרים. ואגב מינוח – אתם מוזמנים להיכנס אל לקסיקון האמנויות החזותיות של עטרה מוסקוביץ' באתר www.ProZ.com

נוסף לכך, באפשרותנו להציע תרגומים אקדמיים בתחומי אמנות אחרים – חקר הספרות, הקולנוע והתיאטרון וכן תרגומים בתחום האמנות במגוון גדול של שפות: אנו משתפים פעולה עם מתרגמת מאיטלקית לעברית בעלת דוקטורט בתולדות האמנות, מתרגם מאיטלקית לעברית ומעברית לאיטלקית העוסק בעצמו באמנות, מתרגמת מצרפתית לעברית ומעברית לצרפתית שהיא אדריכלית במקצועה, מתרגמת מעברית לאנגלית שהיא אמנית בהכשרתה ומתרגם מרוסית לעברית ומעברית לרוסית בעל ידע מקיף במגוון גדול של תחומי אמנות.

 

הפרופיל של עטרה מוסקוביץ' באתר ORCID

הפרופיל של עטרה מוסקוביץ' באתר Google Scholar

מאמרים מאת עטרה מוסקוביץ' בנושאי אמנות ותרבות

תרגום ידיעות בנושא אמנות, באתר artportal

לקסיקון האמנויות החזותיות של עטרה מוסקוביץ' באתר ProZ.com